Najlepsze mieszkania we Wrocławiu
+48 71 75 00 919 | 693 396 323

 

 

 

PORADNIK KLIENTA

Jeśli zainteresowani są Państwo kupnem mieszkania za pośrednictwem naszej firmy, zachęcamy do skorzystania z pomocy specjalistów, których polecamy, ponieważ wiemy, że warto im zaufać. Wykonają dla Państwa wizualizacje wnętrz oraz kompleksowo pomogą w ich wykończeniu. Prezentujemy profile firm, które z całą odpowiedzialnością możemy polecić. Każda z prezentowanych firm wykonała wizualizacje przykładowego urządzenia naszych wybranych lokali mieszkalnych. Zachęcamy do ich obejrzenia. Być może odnajdą Państwo wśród nich swoje idealne mieszkanie.

 

MALKO

malko1

 

 

Od kilku lat zajmuję się projektowaniem wnętrz. Moje portfolio znajdą Państwo na mojej stronie internetowej.

Tymczasem w porozumieniu z firmą ELASBUD postanowiłam pokazać Państwu kilka przykładowych rozwiązań aranżacji wnętrz mieszkań na Osiedlu Pełnym Słońca.

Dowiedz się więcej »


DEKONCEPT

Dekoncept_mSzanowni Państwo wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom proponujemy kompleksowe wykończenie Państwa mieszkań pod klucz wraz z profesjonalnym projektem i wizualizacjami. Gwarantujemy indywidualne podejście i analizę Państwa potrzeb, dzięki czemu oszczędzicie Państwo czas i pieniądze.Dowiedz się więcej »