Najlepsze mieszkania we Wrocławiu
+48 71 75 00 919 | 693 396 323

 

 

 

PORADNIK KLIENTA

 Jeśli zainteresowani są Państwo kupnem mieszkania za pośrednictwem naszej firmy, zachęcamy do skorzystania z pomocy specjalistów, których polecamy, ponieważ wiemy, że warto im zaufać. Pomogą oni załatwić państwu kwestie związane z uzyskaniem kredytu, sprawy notarialne, a nawet wykonać dla Państwa projekt wykończenia wnętrza.

 

DORADZTWO FINANSOWE

Tutaj znajdą Państwo kontakty do doradców finansowych, którzy od wielu lat pomagają naszym Klientom w uzyskaniu najlepszych warunków uzyskania kredytu mieszkaniowego Dowiedz się więcej »

KANCELARIA NOTARIALNA

Kontakt do obsługującej nas Kancelarii Notarialnej, która dzięki wieloletniej współpracy zaoferuje Państwu jedne z lepszych warunków finansowych, ale przede wszystkim rzetelność, doświadczenie i nieocenioną pomoc w formalnej drodze do zakupu swojego wymarzonego mieszkania. Dowiedz się więcej »

PROJEKTY I WYKOŃCZENIE WNĘTRZ

Tutaj polecamy Państwu sprawdzone firmy zajmujące się projektowaniem i wykończeniem wnętrz. W tym dziale znajdą Państwo również przykładowe wizualizacje urządzenia mieszkań dostępnych na Osiedlu Pełnym Słońca. Więcej »